Українська організація батьків
дітей-інвалідів хворих на
фенілкетонурію

Главная О заболевании Диета Консультация Рецепты Форум Блоги Мастеркласс Новости ФКУ Академия Контакты

Текущее время: 20 сен 2017, 23:01

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 127 ]  На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Знакомимся!
СообщениеДобавлено: 26 дек 2014, 19:33 
Администратор

МИРОСЛАВА писал(а):
Ми пробували ПАМ але малий не дуже хоче його їсти. Нам Тетрафен кращий. Заяву ніяку не писали. Лікар подавала заяву на ПАМ, бо сказали, що він кращий.

ну якщо кращий, то може хай вона його і їсть? Це ж для дитини препарат, а не для неї. Якщо дитині він не підходить, вимагайте заміни на інший. Пишіть заяву, лист у МОЗ, що вас цей препарат не влаштовує.

Не в сети Профиль  

СообщениеДобавлено: 16 ноя 2015, 19:02 

доброго дня. хто може позичити суміш для дитини 3 років. хоч кілька ложок

Не в сети Профиль  

СообщениеДобавлено: 16 ноя 2015, 21:19 
Администратор

МИРОСЛАВА писал(а):
доброго дня. хто може позичити суміш для дитини 3 років. хоч кілька ложок

Яку суміш вживає дитина? Дайте свої контактні дані в лічку

Не в сети Профиль  

СообщениеДобавлено: 17 ноя 2015, 02:14 

Всім доброго дня! Мене звати Інна,мені 23 роки... в мене чудовий синочок Назар 6 місяців
ФКУ нам діагностували в 2 тижні... Суміш одразу почали пити,але...аналіз був високий,суміш пили як рахувала нам генетик,але майже до 5 місяців,він впав тільки до 16(генетик говорила,дрбре,що падає поступово) коли я взнала,що насправді це ДУЖЕ НЕ ДОБРЕ((( мене обійняла паніка,і за пару днів,ми збили аналіз до 2
Дякую дуже Вам за сайт і інформацію,яку можна прочитати,досвід батьків! Це велика підтримка і допомога!
Зараз в нас період прикорму) стараюсь розібратись,але дуже тяжко...допоможіть,розкажіть,поясніть!!!! Будь ласка!

Не в сети Профиль  

СообщениеДобавлено: 19 ноя 2015, 00:34 
Администратор

Inna писал(а):
Всім доброго дня! Мене звати Інна,мені 23 роки... в мене чудовий синочок Назар 6 місяців
ФКУ нам діагностували в 2 тижні... Суміш одразу почали пити,але...аналіз був високий,суміш пили як рахувала нам генетик,але майже до 5 місяців,він впав тільки до 16(генетик говорила,дрбре,що падає поступово) коли я взнала,що насправді це ДУЖЕ НЕ ДОБРЕ((( мене обійняла паніка,і за пару днів,ми збили аналіз до 2
Дякую дуже Вам за сайт і інформацію,яку можна прочитати,досвід батьків! Це велика підтримка і допомога!
Зараз в ! Будь ласка!

Вітаю , Інно! Дякую за добрі слова. Про прикорм у нас є статті в розділі Консультація http://pku.org.ua/organization/consulta ... o_nachat_/. Раджу знайти нашу групу на Фейсбук , вам набагато швидше допоможуть і дадуть телефони. Чекаємо на вас у групі Фенілкетонурія-Україна на Фейсбук.

Не в сети Профиль  

СообщениеДобавлено: 15 мар 2016, 17:29 

Привет меня зовут Марина. У меня сыночек Рома 5 мес. Фку диагностировали в 2.5 месяца.

Не в сети Профиль  

СообщениеДобавлено: 18 мар 2016, 22:35 
Администратор

Марина17 писал(а):
Привет меня зовут Марина. У меня сыночек Рома 5 мес. Фку диагностировали в 2.5 месяца.

Привет, Марина! Приглашаю Вас в нашу группу на ФБ. У нас там очень теплая компания)
https://www.facebook.com/groups/PKU.Ukraine/

Не в сети Профиль  

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 127 ]  На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]